Wydarzenia

Zamówienie

Spacery uważności „Śladem ciszy”

 Warszawa

 Służewski Dom Kultury (SDK)
 Bacha 15

  25.08.2019

 21:00

 Ceny biletów

 0 zł

Pospaceruj z nami!

Miasto Stołeczne Warszawa i Klub Gaja serdecznie zapraszają warszawiaków na spacery uważności „Śladem ciszy” w parku przy Służewskim Domu Kultu**ry. To niezwykła okazja by posłuchać opowieści o drzewach i krzewach rosnących wokół SDK, a także wieczorem, w ciszy kontemplować przyrodę i przestrzeń miasta.**

Spacery uważności „Śladem ciszy”

Park za Służewskim Domem Kultury / obowiązują wejsciówki (bilet).

Termin: 23 sierpnia (piątek), 25 sierpnia (niedziela) 2019 r.

Godz. 21.00.

Maksymalna liczba uczestników: 15; dla osób od 16 roku życia.

Zapraszamy na spacer w milczeniu, inspirowany działaniami parateatralnymi Teatru Laboratorium Jerzego Grotowskiego. Spacer polega na uważnej obserwacji otoczenia, kontemplacji przyrody i skupieniu się na odczuwaniu obecnej chwili przebywania w przyrodzie i przestrzeni miasta. Warsztaty poprowadzą - Jacek Bożek i Beata Tarnawa z Klubu Gaja.

„Czasem o przyrodzie i nas samych można mówić jedynie poprzez milczenie. Czasem nawet milczenie to za wielki hałas. W nas i tuż obok. Warto to poczuć nawet w sercu miasta” – mówi Jacek Bożek, założyciel i lider z Klubu Gaja.

Działania wspierające w ramach programu „Milion drzew dla Warszawy" realizowane przy współpracy z Zarządem Zieleni m.st. Warszawy i Klubem Gaja.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Miejsca są nienumerowane - konkretne miejsca zajmują Państwo dopiero po przybyciu na występ. Wystarczy wpisać liczbę miejsc i kliknąć "rezerwuj" - pojawi się formularz rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Park, wolne miejsca: 0

Brak biletów w tym sektorze